Laboratorium gemmologiczne – Pollabo

Oferta laboratorium gemmologicznego

Zapraszamy do zapoznania się z usługami naszego laboratorium gemmologicznego

Laboratorium
Gemmologiczne

Usługi

GRAWER INSKRYPCJA

Posiadamy system automatycznego oznaczania diamentów i kamieni szlachetnych, tzw. laserowy grawer na kamieniu . System ten pozwala na wpisanie cyfr, liter, znaków towarowych i logo na rondyście  diamentu, co z kolei pozwala łatwo zidentyfikować diament. Każdy diament/brylant ocertyfikowany w światowej klasy Laboratorium posiada taką inskrypcję (tj. numer certyfikatu i logo laboratorium które go wydało) plus  opakowanie bezpieczeństwa  tzw. SEAL,  który także zapewniamy .

Opis usługi

MOŻEMY WYKONAĆ  LASEROWO DOWOLNY NAPIS oraz LOGO   firmy bądź ZNAK widoczny pod lupą, bądź w mikroskopie. Napis jest widoczny pod 10-krotnym powiększeniem. Proces ten nie wpływa na  jakość kamienia i jest trwały, pod warunkiem, że diament nie zostanie przeszlifowany. Salony jubilerskie, firmy jubilerskie oraz prywatni klienci  mogą dzięki Naszej  usłudze stworzyć diamenty własnej marki, wyróżniające ich kamienie na tle konkurencji. Napisy można wykonywać w dowolnym celu, począwszy od napisów firmowych, ubezpieczenia, rzetelnej certyfikacji aż po prywatne logo i osobiste dedykacje.

Proces

System który posiadamy używany jest w innych Laboratoriach  (GIA, IGI, AGS, GCAL, GRS, IGL, CGL,HRD i wielu innych) oraz w sklepach z biżuterią, które chcą ulepszyć swoje certyfikaty autentyczności.

Znakowanie kamieni szlachetnych to nie tylko metoda na ich personalizację ale również skuteczna metoda na znakowanie pod kątem bezpieczeństwa czy budowania własnej marki.

Opinie Klientów

Jesteśmy pasjonatami, odkrywamy piękno kamieni szlachetnych i potrafimy ocenić
ich wartość, uczymy się od najlepszych na świecie i tę trudną gemmologiczną wiedzę
pragniemy wykorzystać dla dobra ludzi.